fbpx

Odwołany koncert Danielle de Niese

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 12 lutego recital mistrzowski Danielle De Niese w ramach festiwalu Opera Rara nie odbędzie się z powodu choroby artystki.

Drodzy słuchacze!

Z przykrością informujemy, że zaplanowany na 12 lutego recital mistrzowski Danielle De Niese
w ramach festiwalu Opera Rara nie odbędzie
 się z powodu choroby artystki.

Informacje na temat zwrotu zakupionych biletów znajdą państwo poniżej:

ZASADY ZWROTU BILETÓW NA KONCERT DNIA 12 lutego 2019 roku – BILETY ZAKUPIONE PRZEZ PORTAL EVENTIM

W przypadku biletów zakupionych przez portal Eventim, otrzymają Państwo wiadomość mailową o sposobie dokonania zwrotów. Prosimy o zwrot biletów w terminie do 21 dni od planowanego terminu koncertu, tj. do dnia 5 marca 2019 roku włącznie.

ZASADY ZWROTU BILETÓW NA KONCERT DNIA 12 lutego 2019 roku – BILETY ZAKUPIONE W PUNKTACH INFO KRAKÓW W KRAKOWIE

Zwrotu biletów można dokonać wyłącznie w tym samym punkcie InfoKraków, w którym był dokonany zakup. Prosimy o przyniesienie biletów wraz z dowodem dokonania zakupu w tym punkcie (paragon) oraz – w przypadku płatności kartą – karty płatniczej, którą opłacony był zakup. Zwrot zostanie przeprowadzony zgodnie z rodzajem płatności. Jednocześnie informujemy, że w przypadku płatności kartą zwrot będzie możliwy tylko na tę samą kartę.

Prosimy o zwrot biletów w terminie do 21 dni od planowanego terminu koncertu, tj. do dnia 5 marca 2019 roku włącznie.

Szczegółowe godziny otwarcia punktów dostępne tutaj: http://infokrakow.pl/punkty-infokrakow

W przypadku dokonania płatności za bilety przelewem bankowym, prosimy skontaktować się z biurem pod adresem mailowym rezerwacje@biurofestiwalowe.pl . Tą drogą otrzymają Państwo szczegółowe informacje dotyczące zwrotu należności za bilety.

ZASADY ZWROTU BILETU KUPIONEGO W RAMACH KARNETU

Bilet na koncert  12 lutego 2019 roku zakupiony w ramach dowolnego Karnetu na Festiwal Opera Rara, również podlega zwrotowi. Zasady zwrotu są takie same jak powyżej (dot. biletów zakupionych w punktach Info Kraków).

W całości zakupiony Karnet nie podlega zwrotowi. Zwrócona zostanie wyłącznie cena odpowiadająca cenie odwołanego koncertu.

 

Organizatorzy:

Wpisz szukaną frazę: