fbpx

Odwołanie spektaklu „The Golden Dragon”

Z przykrością informujemy, że KBF oraz Capella Cracoviensis, organizatorzy spektaklu „The Golden Dragon” w ramach Festiwalu Opera Rara, zaplanowanego na 24, 25 oraz 26 marca 2021 roku na platformie PLAY KRAKÓW, podjęli decyzję o odwołaniu wydarzenia w pierwotnie planowanej formule.

Z przykrością informujemy, że KBF oraz Capella Cracoviensis, organizatorzy spektaklu „The Golden Dragon” w ramach Festiwalu Opera Rara, zaplanowanego na 24, 25 oraz 26 marca 2021 roku na platformie PLAY KRAKÓW, podjęli decyzję o odwołaniu wydarzenia w pierwotnie planowanej formule. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce oraz decyzja Ministerstwa Zdrowia o nowych zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w całym kraju, a także choroba jednego z artystów mających wziąć udział w spektaklu spowodowała podjęcie decyzji o odwołaniu wydarzenia „The Golden Dragon” w ramach Festiwalu Opera Rara 2021: zarówno wykonania w ICE Kraków, jak również planowanego streamingu spektakli na platformę PLAY KRAKÓW.

W związku z powyższym, a także przez wzgląd na bezpieczeństwo artystów jako organizatorzy, podjęliśmy decyzję, że spektakl „The Golden Dragon” w ramach festiwalu Opera Rara 2021 zaplanowany na 24, 25 oraz 26 marca w Centrum Kongresowym ICE Kraków, zostaje odwołany.

Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo publiczności, osób pracujących przy organizacji koncertu oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Odwołanie wydarzenia było trudną, ale jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji decyzją, w związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem

Dyrektor KBF
Izabela Błaszczyk wraz zespołem

Organizatorzy:

Wpisz szukaną frazę: