social media

Newsletter

Chcesz wiedzieć co ciekawego dzieje się na naszym festiwalu? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Działamy z poszanowaniem zapisów Konstytucji RP oraz RODO

NEWSLETTER_SUCCESS

Wydarzenia towarzyszące Spotkanie

10.02 13:00

Warsztaty baletowe z Adamem Kozalem

Centrum Kongresowe ICE Kraków , ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Wydarzenia towarzyszące Spotkanie

Trudno pewnie znaleźć dziewczynkę, która nie marzyłaby, żeby zostać baletnicą, niewiele z nich jednak realizuje to marzenie. A przecież można je, choć w pewnym zakresie, realizować w każdym wieku. Zajęcia tańca z klasycznego dla dorosłych to wspaniała przygoda – samo ustawienie ciała w klasycznych pozycjach baletowych pozwala odczuć poezję gestu baletnic i baletmistrzów. A kiedy na własnym ciele doświadczamy, jak wiele wysiłku wymaga taniec klasyczny, przestaje być on abstrakcją i potrafimy lepiej wyobrazić sobie, ile trudu wymaga to, co podziwiamy na scenie w wykonaniu tancerzy.

Adam Kozal, który tańczył między innymi w Hamburg Ballett Johna Neumeiera i był wieloletnim solistą Polskiego Baletu Narodowego, uczy baletu z wielkim wdziękiem i poczuciem humoru. Zapraszamy na godzinę euforyzującej poezji gestu. To jak szampan bez skutków ubocznych!

Uwaga! Do uczestnictwa w zajęciach NIE JEST POTRZEBNE doświadczenie w tańcu klasycznym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Jak się ubrać? Jak na zajęcia sportowe, czyli wygodnie. Jak mówi Adam Kozal: „Baletki nie są wymagane, ale sprzyjają dobremu samopoczuciu – skarpetki będą równie dobre!”.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych prosimy o pobranie bezpłatnych wejściówej, które są dostępne pod linkiem: https://warsztatybaletowe.evenea.pl/