social media

Newsletter

Chcesz wiedzieć co ciekawego dzieje się na naszym festiwalu? Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Działamy z poszanowaniem zapisów Konstytucji RP oraz RODO

NEWSLETTER_SUCCESS

Festiwal Opera Rara zaprasza z dziećmi

Festiwal Opera Rara organizowany już po raz drugi w nowej formule zaprasza najmłodszych uczestników na muzyczne warsztaty. Profesjonalni animatorzy z Klubokawiarni LikeKonik przygotowali cztery specjalne spotkania dla dzieci, które zachwycą operowymi dźwiękami, ale też pokażą jak przygotować tak wielkie produkcje wydarzeń kulturalnych. 

Trzy bezpłatne spotkania dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat zaplanowano w Pawilonie Wyspiańskiego 25 stycznia oraz 1 i 8 lutego. Najmłodsi zostaną wprowadzeni w świat muzyki za pomocą najpopularniejszych i najbardziej reprezentatywnych dla swojej epoki utworów muzycznych. Przybliżą im one ewolucję opery na przestrzeni stuleci. Wśród współczesnych artystów pojawią się utwory między innymi Michaela Jacksona i Lady Gagi. Podczas zajęć dla dzieci, ich rodzice będą mogli odpocząć przy filiżance kawy w Klubokawiarni LikeKonik.

Nowością są warsztaty Dzień Dobry ICE Kraków. 25 stycznia najmłodsi widzowie, w wieku od 5 do 10 lat, dowiedzą się jak zaplanować i wyprodukować wydarzenie kulturalne. W wielki świat sztuki, muzyki i filmu w Pawilonie Wyspiańskiego wprowadzi Klubokawiarnia LikeKonik. 

Aktualne informacje na temat dostępności miejsc można uzyskać pod numerem telefonu 510 008 500. Zapraszamy i prosimy o wcześniejszą rezerwację, także pod adresem mailowym: kontakt@likekonik.pl.